Youtube filmy zdarma, online a česky – co je na výběr?

Nevíte kde máte koukat na filmy online, zdarma a česky? Zkuste YouTube, kde se objevují kanály s filmovým obsahem, který máte tak rádi.

Poslední dobou se objevují na YouTube kompletní filmy s českým dabingem, popřípadě s titulkami. Když jsme chviličku hledali, našli jsme 3 kanály. První YouTube kanál má název Filmy v češtině a obsahuje destíky filmů, které si můžete online shlédnout přímo na YouTube. Upřímně, kanál dost možná někdy smažou, jelikož sdílet na YouTube filmy nebude úplně tak legální, nicméně dokud to funguje, můžete s radostí na filmy koukat.

Druhým zajímavým kanálem s filmy je YouTube kanál Filmy česky a zadarmo. Taktéž zde naleznete desítky nejrůznějších filmů, které si můžete s libostí přehrát kdekoliv máte internetové připojení.

Po chvilce pátrání jsme našli třetí kanál s názvem KoukeYTe, kde je další nabitá dávka filmů online a zdarma.

Koukáte přes YouTube na filmy?

Jak stahovat filmy z YouTube?

Když už jsme u toho YouTube, psali jsme Vám o tom, jak stahovat z youtube. Bavili jsme se ale spíš o MP3 a teď tu ale máme filmy. Co kdyby šli stahovat z YouTube filmy? Ano, můžete stahovat i filmy a to přímo z našeho webu! Navštivte stránku stahování z YouTube a stáhněte si váš oblíbený film nebo písničky v MP3.

Napište komentář