Největší záhada internetu: Kdo je Gejmr?

gejmr

O frajerovi jménem Gejmr se to zprávami jen hemží. Česká Minecraftová ikona zabývající se hlavně let’s playem dobyla Českou republiku. Čím větší zájem o jméno Gejmr je, tím více lidí se vlastně zajímá kdo to sakra je? Tenhle youtuber má přes 700 tisíc odběratelů na youtube, což je na Českou republiku až trochu úlet a stále nikdo netuší, kdo to je. Na Facebooku má přes 136 tisíc fanoušků a dokonce má i webové stránky, kde ale v podstatě žádné důležité informace nenajdete.

Naši internetový přátelé, kladli jste si někdy otázku, kdo je to Gejmr? My ano a víme, že spoustu z vás taky. Jak jsme na to přišli? Google nám poradil. Otázka „Kdo je Gejmr“ je totiž jedna z nejvyhledávanějších otázek na internetu vůbec. Jasně, Gejmr je jeden z nejpopulárnějších Youtuberů – to ví každý, kdo scénu trochu sleduje, ale skoro nikdo o něm nic neví. Neví se jak vypadá, jak se jmenuje a podobně. Je to prostě anonym, který si sakra pečlivě drží své soukromí před zraky svých fanoušků.

Víme kdo je to Gejmr

Teda aspoň tak trochu to tušíme. Youtuber Gejmr, který je spjatý s populární hrou Minecraft, se jmenuje vlastním jménem Václav Němeček. Tato informace je volně dostupná v údaji o jeho doméně, ale opět to může být jen domněnka, že to je on. Vlastník domény může být někdo jiný.

Co se ale týče fotky reálného Gejmra, tak to vás bohužel zklameme. Nemáme jí. Nikdo jí nemá.
Nebo snad jo? Máte nějaké další informace? Napište do komentáře!

A na závěr videa s trochou té teorie kdo je Gejmr


Napište komentář