Jak stahovat z YouTube? Rychlý a jednoduchý návod pro všechny!

Stahování videí a písniček z YouTube je super. Existuje spousty nástrojů, do kterých hodíte odkaz, video se zkonvertuje a máte vaší oblíbenou písničku staženou ve vašem počítači. Neříkejte, že se vám ještě nestalo to, že koukáte na klip na YouTube, který se vám líbí a nechcete si ho stáhnout. Mě se to stává velmi často, proto jsme pro vás přidělali záložku v menu, která vám se stahováním z YouTube pomůže a vyřeší vaše životní problémy!

Je to super easy. Po kliknutí na Stahování z YouTube se vám zobrazí dole políčko, kam vložíte YouTube odkaz na video. Po vložení odkazu zvolíte, jestli chcete jako výstup MP3 nebo Video formát. Pak už stačí kliknout jen na hledání a můžete si hodit nohy za hlavu. Potom, co systém vytvoří odkazy ke stažení, najdete několik možností. U MP3 formátů jde o kvalitu, čím větší velikost, tím větší kvalita písničky z YouTube. U videa si zase vyberete vhodný formát a kvalitu (720p či 1080p = kvalita). A to je vše. Následně jenom kliknete na nějaký z formátů a začne se stahovat vaše video z YouTube, po kterém jste tolik toužili.

Stahuj z YouTube online MP3 a Videa

Pokud stahování nezačne, je možné, že vás u toho náročného procesu bude otravovat ještě nějaká reklama – stačí jí zavřít a kliknout na vybraný formát znovu. A stahování by mělo bez problémů začít. Nestačí vám naše stahování? Podívejme se tedy i na jiné videa, jak stahují z YouTube ostatní borci a borkyně.

Jak stahovat videa z youtube – rychle a snadno

JAK STÁHNOUT YOUTUBE VIDEO

Napište komentář