Jak nainstalovat Pokémon GO

Pokémon GO

Kdo by to tušil, že v roce 2016 se nejoblíbenější hrou na světě stanou zrovna Pokémoni, asi nikdo. Když zavzpomínám na naše dětská léta, pokémoni tam hrají určitou roli a dokonce si dodnes pamatuji pár názvů, které nejdou zapomenout. Pokémon Pikatchu je prostě fenomén a každý si ho pamatuje.

Pokemon GO je hra, která má určitý smysl. Jednak jí hraje každý, a proto je in jí hrát taky, a jednak je to fakt vzpomínka na pokémony jako takové. Problém však nastává se samotnou hrou a aplikací. Hra totiž nejde na staré androidy a i na nových telefonech má dost mezer. Ještě před pár dny nebyla ani na google play a aplikaci jste museli stahovat z neověřených zdrojů.

Pojďme si ale ukázat, jak nainstalovat Pokémon GO na android. Jelikož je hra už na google play, tak je to velmi jednoduchá varianta a stačí hru stáhnout z oficiálního zdroje a nainstalovat. Stáhnout Pokemon GO na android můžete přes níže uvedený odkaz, který vede přímo na google play. Pozor, nemůžeme zapomenout ani na jablíčkáře. Co takový Pokémon GO v iphonu? Jak nainstalovat Pokemon GO do iphonu a všeobecně na apple? Opět naprosto jednoduchým způsobem hru už vydolujete z iTunes. Stáhnout Pokemon GO na Apple můžete přes níže odkaz, který vede přímo na iTunes. Zkrátka a dobře, pokémon GO už je oficiálně v ČR a SK.

Stáhnout Pokemon GO – android Stáhnout Pokemon GO – iOS

Tak šťastný lov, příště si ukážeme nějaké videa z gameplaye samotné hry a ukážeme si nějaké vychytávky.

Napište komentář